Символіка Тетіївського району

12 серпня 2003 р. Тетіївська районна рада затвердила символи району

 

 

prapor rayona gerb rayona  
      Прапор району: прямокутне полотнище, яке складається з трьох вертикальних смуг — червоної, зеленої і білої у співвідношенні 1:1:8; у центрі білого поля зображена на зеленому пагорбі червона фортеця із зеленими земляними валами і відкритою брамою; обабіч надбрамної вежі за мурами - дві нижчі червоні вежі; під брамою перехрещені білі бунчук (верхів’ям донизу) і кривий східний меч (висота емблеми дорівнює 1/2 висоти полотнища); у верхніх кутах білого поля — по одній червоній восьмипроменевій зірці висотою в 1/10 довжини прапора (відстань кожної зірки від бокових і верхнього країв білого поля дорівнює 1/10 довжини прапора). Співвідношення сторін полотнища 2:3.
      Герб району: у срібному полі на зеленому пагорбі — червона фортеця із зеленими земляними валами і відкритою брамою; обабіч надбрамної вежі за мурами — дві нижчі червоні вежі; під брамою перехрещені срібні бунчук (верхів’ям донизу) і кривий східний меч; над бічними вежами — по одній червоній восьмипроменевій зірці.
      У великому гербі щит увінчаний срібною квіткою калини і обрамлений бронзовим вінком із гілок дуба, ясена та пшеничного колосся.


©2009 Історичний клуб "Ратуша"       ГоловнаФотоархівДокументиКраєзнавціЗемляки